piątek, 7 marca 2014

Na początek !

Siemka, założyłam bloga z racji tego, że niedługo będę już miała wymarzoną lustrzankę :) Oczywiście, to nie była żadna gimbusiarska zachcianka, po prostu zaczęłam robić coraz więcej zdjęć zwykłą cyfrówką jeszcze od komunii. Zmieniałam tryby, eksperymentowałam ze wszystkim i w taki sposób zainteresowałam się tak mega fotografią. Teraz w końcu będę miała okazje bardziej się zagłębić w fotografię. To chyba na tyle, następnym razem odezwę się już ze zdjęciami. A teraz tak na początek weekendu trochę muzyki :



                                           


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz