piątek, 18 kwietnia 2014

Po długiej przerwie

Hej ! Dziś już mija ponad miesiąc odkąd mam lustrzankę. jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda, nie miałam okazji robić dużo zdjęć, ale zawsze coś :) Odezwałabym się wcześniej ale nie miałam co wstawiać.
To by było tak na wstępie, za tydzień piszę egzaminy, strasznie się stresuję... masakra... modlę się o chociaż 50 % z każdej części. Najbardziej boję się jednak wosu i historii, bo to nie jest moja dobra strona. Na matmie muszę się skupić i dam radę :) Trzeba jeszcze przez te święta trochę powtórzyć i będzie ok. A już za 8 dni Young Stars Festival, będzie mega dużo zdjęć !
Wracając do przeszłości, w środę byłam w Hansa Parku w Sierksdorf, było mega fajnie, mimo tego że nie byłam na większości karuzel, bo się bałam to serio było fajnie. Niemcy mnie przerażają. Najgorsza w tym wszystkim była jazda autobusem, 8 godzin w jedną stronę... masakra. Ale była fajna atmosfera to można było jechać :) Nie mam żadnych zdjęć, bo się bałam, że coś się stanie z aparatem, więc go nie brałam.
Tutaj kilka zdjęć z tego miesiąca:








piątek, 7 marca 2014

Na początek !

Siemka, założyłam bloga z racji tego, że niedługo będę już miała wymarzoną lustrzankę :) Oczywiście, to nie była żadna gimbusiarska zachcianka, po prostu zaczęłam robić coraz więcej zdjęć zwykłą cyfrówką jeszcze od komunii. Zmieniałam tryby, eksperymentowałam ze wszystkim i w taki sposób zainteresowałam się tak mega fotografią. Teraz w końcu będę miała okazje bardziej się zagłębić w fotografię. To chyba na tyle, następnym razem odezwę się już ze zdjęciami. A teraz tak na początek weekendu trochę muzyki :